خیلی طول کشید؟ لودر رو ببندید.
با هوم چاپ دوست دار محیط زیست باشید.
طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي

سوالات متداول

دوست گرامی جهت بهره مندی مطلوب تراز خدمات چاپ آنلاین می توانید با مطالعه و رعایت نکات ذیل از کیفیت سفارشات خود اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید. لازم بذکر است که ثبت سفارش در چاپ آنلاین ورود به وبسایت و استفاده از تمامی خدمات چاپ آنلاین به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس های وبسایت چاپ آنلاین می باشد.

جهت مشاهده هر بخش بر روی آن کلیک کنید.

هر شخص ایرانی و یا غیر ایرانی می تواند از خدمات سفارش آنلاین چاپ آنلاین بهره مند گردیده و با ثبت سفارش طراحی و چاپ به عنوان مشتری چاپ آنلاین محسوب گردد. لذا کاربر چاپ آنلاین صرفا به کسی اطلاق می گردد که فرم سفارش آنلاین را تکمیل نموده و حداقل یکبار سفارش خدمات چاپ درخواست کرده باشد.

ثبت سفارش تنها به منزله دخیره اطلاعات کاربری و نوع سفارش شما در سیستم جامع مشتریان و ایجاد پروفایل برای کاربران چاپ آنلاین می باشد و به سفارش شما تا تکمیل مرحله پرداخت صورتحساب ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از تکمیل مرحله پرداخت سفارش شما توسط سیستم مالی چاپ آنلاین تائید گردیده و سفارش شما در فرآیند اجرا و آماده سازی قرار خواهد گرفت.

دوست گرامی لطفا توجه فرمائید تنها در صورتی به عنوان کاربر دائمی چاپ آنلاین شناخته خواهید شد که مراحل پرداخت سفارش شما با موفقیت صورت گرفته باشد؛ در غیر اینصورت به دلیل حجم بالای ثبت اطلاعات کاربران جدید، پروفایل و اطلاعات سفارش شما حذف خواهد شد.

به سفارشی اطلاق میگردد که صرفا در فضای اینترنت و با تکمیل فرم های آنلاین بوسیله کامپیوتر و گوشی موبایل در وبسایت موردنظر انجام گیرد

چاپ آنلاین برای کاربران خود بعد از ثبت سفارش آنلاین، صفحه ای را به عنوان پروفایل کاربری ایجاد می نماید که در این صفحه در حال حاضر می توان فقط  مشخصات سفارشهای جدید و قبلی  را ملاحظه نموده و یا نسبت به پرداخت مالی سفارش موردنظر اقدام نمود.

استفاده از خدمات چاپ آنلاین برای کاربران گرامی فقط و صرفا بصورت آنلاین و با تکمیل فرم سفارش آنلاین امکانپذیر خواهد بود؛ لذا سفارشاتی که از طریق ارتباط تلفنی و یا هرگونه رسانه های ارتباطی دیگر درخواست شده باشد مورد استناد و پیگیری کارشناسان چاپ آنلاین نخواهد بود.

۱٫ ثبت سفارش:

پس از تکمیل فرم سفارش،  تائید مرحله بازبینی اطلاعات و فشردن دکمه پرداخت صورتحساب، فرم سفارش شما در چاپ آنلاین ثبت موقت شده و به عنوان کاربر موقت شناسایی خواهید شد. در این مرحله و قبل از پرداخت صورتحساب، پیامک و نامه الکترونیکی شامل اطلاعات سفارش مورد درخواست برای شما ارسال خواهد شد که این ارسال به منزله موفق بودن ثبت سفارش می باشد.

۲٫ تائید سفارش و کاربر رسمی چاپ آنلاین

پس از ثبت سفارش و با ورود به مرحله پرداخت و تکمیل این مرحله، سفارش کاربر بصورت خودکار تائید نهایی می گردد و شما به عنوان کاربر شناخته خواهید شد و سفارش شما نیز توسط همکاران چاپ آنلاین جهت آماده سازی و تحویل پیگیری خواهد شد.

۳٫ هماهنگی جزئیات سفارش:

پس از تائید سفارش همکاران ما جهت هماهنگی جزئیات سفارش با کاربر و سفارش هنده تماس خواهند گرفت تا نظرات و خواسته های مشتری ثبت گردیده و مراحل کاری و سفارش بصورت دقیق تر انجام پذیرد.

۴٫ شروع مراحل طراحی / چاپ:

به جهت اینکه بسیاری از کاربران درخواست طراحی اختصاصی و یا رایگان در فرم سفارش خود ثبت نموده اند در این مرحله طراحی کارت ویزیت انجام می گیرد و طرح کارت ویزیت جهت تائید و یا اصلاحات برای کاربر از طریق ایمیل و یا تلگرام ارسال خواهد شد. در صورتی که طراحی توسط سفارش دهنده ارسال شده باشد سفارش شما بصورت مستقیم در مرحله چاپ قرار خواهد گرفت.

۵٫ سفارش مشتریان آماده تحویل می باشد:

سفارش کاربر بسته به نوع فرم انتخابی (عادی، فوری و اختصاصی) پس از طی زمان اعلام شده در فرم سفارش (برحسب روز کاری) آماده تحویل خواهد شد که توسط سامانه پیامکی چاپ آنلاین به اطلاع سفارش دهنده خواهد رسید.

۶٫ ارسال سفارش:

بعد از دریافت پیامک آماده بودن  سفارش کارت ویزیت همکاران واحد ارسال چاپ آنلاین با کاربر تماس گرفته و پس از بررسی اطلاعات محل تحویل سفارش کارت ویزیت چاپ شده ارسال خواهد شد.

سفارشات تهران:ارسال سفارش جهت مشتریان استان تهران بصورت پیک موتوری و پرداخت هزینه ارسال در محل و یا بصورت پست پیشتاز خواهد بود که هزینه ارسال هنگام سفارش گذاری محاسبه خواهد شد.
سفارشات شهرستان: ارسال سفارش هموطنان عزیز ساکن استان های دیگر در حال حاضر بصورت پست پیشتاز و سفارشی امکانپذیر می باشد که هزینه ارسال هنگام سفارش گذاری محاسبه خواهد شد.
کاربر گرامی دقت داشته باشید که تحویل سفارش یه هیچ عنوان در محل کانون افق اندیشه(چاپ آنلاین )امکانپذیر نخواهد بود.

مراحل چاپ در چاپ آنلاین بسته به انتخاب و حساسیت مشتریان نسبت به هزینه و کیفیت به چهار روش صورت میگیرد:

فرم معمولی:

در این روش به دلیل کاهش هزینه های چاپ، سفارش کاربر بصورت افست و در کنار سفارش سایر مشتریان چاپ آنلاین انجام می پذیرد و مبلغ نهایی تقسیم بر تعداد سفارشات فرم خواهد شد. بدین ترتیب هزینه کاهش خواهد داشت. دقت داشته باشید در فرم عادی اختلاف رنگ در سفارش شما با آنچه که در کامپیوتر خود مشاهده نموده اید کاملا منطقی و بر طبق عرف سیستم چاپ کشوری می باشد.

فرم فوری:

در این روش طریقه چاپ مانند روش معمولی می باشد با این تفاوت که فرم ها به صورت فوری و خارج از نوبت در فرم چاپ قرار می گیرد و در طی مدت زمان کوتاهتزی درحدود ۳ الی ۴ روز کاری به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

فرم خیلی فوری:

در این روش سفارش بصورت دیجیتال و با مد رنگی افست و البته بصورت نیمه اختصاصی و طی زمان ۱روز کاری صورت می پذیرد و تفاوت رنگ کارت ویزیت شما طبق استانداردهای چاپ خواهد بود.

فرم اختصاصی:

در این نوع چاپ تمامی هزینه ها توسط یک کاربر پرداخت و کیفیت نهایی سفارش موردنظر مطابق با نظر و خواسته ی سفارش دهنده آماده و ارائه خواهد شد.

سفارش در صورتی مورد قبول واحد مرجوعیات چاپ آنلاین خواهد بود که شرایط گارانتی  چاپی در آن سفارش قابل لحاظ و تطبیق  با قوانین زیر باشد.

به جهت رضایت مشتریان در بازه های زمانی مشخص شده توسط کارشناسان فروش پس از تکمیل فرم سفارش برای کاربر کد تخفیفی لحاظ خواهد شد که کاربر می تواند برای سفارش های بعدی از این امتیاز بهره مند گردد. همچنین به مناسبت های گوناگون جشنواره های تخفیف شگفت انگیز در کانال تلگرامی افق اندیشه برگزار می گردد که مشتریان گرامی می توانند در این ایام از تخفیف های ویژه نیز بهره مند گردند.
در صورتی که کاربری کد تخفیف در اختیار داشته باشد و نیز همزمان فستیوال شگفت انگیز چاپ آنلاین برقرار باشد میتواند از هر دو تخفیف بهره مند گردد.

همراه گرامی لطفا در صورت هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد سازنده با واحد امور مشتریان چاپ آنلاین تماس حاصل نمائید.     تلفن: ۴۴۲۷۵۷۰۱      مستقیم: ۰۹۰۳۴۸۵۵۳۶۱
باتشکر از اعتماد شما  سامانه هوشمند چاپ آنلاین